Żywiec Juwenalia Odtwórz - Żywiec Juwenalia

Żywiec Juwenalia

Zrobiliśmy cykl relacji z Juwenalów 2013 dla Grupy Żywiec. To tylko jeden z filmów - z Warszawy.

zobacz
Red Bull X-Fighters Jams Odtwórz - Red Bull X-Fighters Jams

Red Bull X-Fighters Jams

Podczas gdy najlepsi na świecie zawodnicy FMX zdobywają punkty w klasyfikacji generalnej Red Bull X-Fighters World Tour, lokalni riderzy starają się promować swoją dyscyplinę poprzez Red Bull X-Fighters Jams.

zobacz
Siódemka Legionovia Legionowo Odtwórz - Siódemka Legionovia Legionowo

Siódemka Legionovia Legionowo

Film promocyjny dla klubu siatkarskiego Siódemka Legionovia Legionowo. To pierwszy rok klubu w najwyższej klasie rozrywkowej, czyli Orlen Lidze, teraz nadszedł czas by usłyszała o Legionovii cała Polska. Film ma w tym pomóc.

zobacz
Fabryka Urody 2012 Odtwórz - Fabryka Urody 2012

Fabryka Urody 2012

Powstało już 65 odcinków programu "Fabryka Urody". Jesteśmy trzecią najlepiej oglądaną polską produkcją w Polsat Cafe. I to nie jest nasze ostatnie słowo!

zobacz
Holo Can Gymkhana Odtwórz - Holo Can Gymkhana

Holo Can Gymkhana

Czy tak testuje się paliwo w Płocku? W każdym razie chcialibyśmy żeby tak było. Fragment programu "Pomysł na Przemysł" w TVP1, który zmajstrowaliśmy w 5 godzin na planie. Nie można więc go porównywać do filmów reklamowych Kena Blocka. Choć przy odpowiednim budżecie uważam, że byłoby to możliwe...

zobacz
Red Bull Mini Drome Odtwórz - Red Bull Mini Drome

Red Bull Mini Drome

Relacja z zawodów Red Bull Mini Drome w Warszawie. Ostre koło, najmniejszy welodrom świata, centrum Warszawy, dobra zabawa. Wersja długa filmu, tak żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi...

zobacz

sala kinowa

Trudno byłoby zliczyć wszystkie programy telewizyjne i inne formy filmowe, przy których pracowali ludzie tworzący zespół PINK MONSTER. To cały szereg, nawet największych programów TVP i TVN.

Oto co do tej pory zrealizowaliśmy wspólnie jako PINK MONSTER. Ale nie ekscytuje nas to, co już zrobiliśmy. Bardziej to, czego jeszcze nie zrobiliśmy!

X

Showreel graficzny