Fabryka Urody Odtwórz - Fabryka Urody

Fabryka Urody

Hit Polsat Cafe! Powstało już 55 odcinków, a program ma doskonałą oglądalność. Pełne emocji metamorfozy kobiet z całej Polski i w każdym wieku.

zobacz
Pomysł na Przemysł Odtwórz - Pomysł na Przemysł

Pomysł na Przemysł

Program emitowany w TVP1. Produkcja TVP, ale kluczowy udział w projekcie ludzi i sprzętu  Pink Monster. Tadeusz Mosz opowiada o najbardziej perspektywicznych branżach polskiego przemysłu.  Fragment odcinka pierwszego.

zobacz
LEXUM Odtwórz - LEXUM

LEXUM

Operacje wzroku w LEXUM Europejskie Kliniki Okulistyczne zmieniają życie. Nic dziwnego, że dla pacjentów są to tak duże emocje...

zobacz
Akcja Stylizacja Odtwórz - Akcja Stylizacja

Akcja Stylizacja

Emitowana na wiosnę 2011 roku w TVP2. Na prośbę pana domu gruntownie remontowaliśmy jedno pomieszczenie w mieszkaniu, utrzymując wszystko w tajemnicy przed panią domu. Dużo niesamowitych przemian i silnych emocji. Powstało dynamicznych 18 odcinków.

zobacz
Billboard sponsorski BRW Odtwórz - Billboard sponsorski BRW

Billboard sponsorski BRW

Billboard sponsorski zrealizowany dla producenta mebli - Firmy BRW

zobacz
Billboard Sponsorski Lexum Odtwórz - Billboard Sponsorski Lexum

Billboard Sponsorski Lexum

Billboard sponsorski LEXUM Europejskie Kliniki Okulistyczne przed programem "Fabryka Urody" w Polsat Cafe. Niewielki koszt, a efekt oceńcie sami.

zobacz

sala kinowa

Trudno byłoby zliczyć wszystkie programy telewizyjne i inne formy filmowe, przy których pracowali ludzie tworzący zespół PINK MONSTER. To cały szereg, nawet największych programów TVP i TVN.

Oto co do tej pory zrealizowaliśmy wspólnie jako PINK MONSTER. Ale nie ekscytuje nas to, co już zrobiliśmy. Bardziej to, czego jeszcze nie zrobiliśmy!

X

Showreel graficzny