Pogotowie Modowe Odtwórz - Pogotowie Modowe

Pogotowie Modowe

Zwiastun programu "Pogotowie Modowe" (TVP2 2010). Nakręciliśmy dwie serie programu. W sumie 26 odcinków. Całą drugą serię zrobiliśmy Canonami 5D MarkII, i był to pierwszy program w TVP zrobiony w całości tą technologią. I był piękny!

zobacz
MotoSzał Odtwórz - MotoSzał

MotoSzał

Zwiastun programu "MotoSzał". Tak się bawiliśmy w 2009 roku. Program był emitowany w TVP Info, ale później powtarzała go TV Polonia i wielokrotnie TVP HD. Powstało 14 odcinków.

zobacz
#2Czwórka Odtwórz - #2Czwórka

#2Czwórka

Zrobiliśmy 45-minutowy film dokumentalny o projekcie #2Czwórka dla Narodowego Instytutu Audiowizualnego i Czwórki Polskiego Radia. To tylko skromny fragment, premiera jesienią 2014.

zobacz
Polski Związek Biathlonu Odtwórz - Polski Związek Biathlonu

Polski Związek Biathlonu

Klip promujący Reprezentację Polski w biathlonie kobiet. Jak wypadną w nadchodzącym sezonie?

zobacz
filmy kulinarne Blue Dragon Odtwórz - filmy kulinarne Blue Dragon

filmy kulinarne Blue Dragon

Dla firmy AB Foods Polska przygotowaliśmy już kilkadziesiąt filmów z przpisami kulinarnymi. Ostatnio uczennicą Wilsona Chunga była Omenaa Mensah. Jeśli chcecie się nauczyć robić sushi zajrzyjcie na robimysushi.pl

zobacz
Fabryka Piękna Odtwórz - Fabryka Piękna

Fabryka Piękna

Zwiastun programu "Fabryka Piękna". Emisja jesień 2013, Polsat Cafe. Największe na polskim rynku telewizyjnym metamorfozy kobiet. 

zobacz

sala kinowa

Trudno byłoby zliczyć wszystkie programy telewizyjne i inne formy filmowe, przy których pracowali ludzie tworzący zespół PINK MONSTER. To cały szereg, nawet największych programów TVP i TVN.

Oto co do tej pory zrealizowaliśmy wspólnie jako PINK MONSTER. Ale nie ekscytuje nas to, co już zrobiliśmy. Bardziej to, czego jeszcze nie zrobiliśmy!

X

Showreel graficzny

X

filmy kulinarne Blue Dragon